Мешканців Покровської громади запрошують на безоплатні юридичні консультації

04.01.2024 09:38

Адвокати Благодійної організації «Благодійний фонд «Право на захист» проведуть зустріч з мешканцями Покровська з питань надання безоплатної юридичної допомоги.

Під час зустрічі адвокатами нададуть роз’яснення з таких актуальних питань:
1.  Що необхідно зробити для отримання компенсації за пошкоджене/зруйноване майно
- Як зафіксувати докази пошкодження/знищення майна
- Як подати інформаційне повідомлення про пошкоджене /зруйноване житло
- Як подати заяву про отримання компенсації
- Дії особи якщо правовстановлюючі документи на нерухоме майно втрачені
2.  Відновлення втрачених документів (паспорт, свідоцтво про народження);
3. Поранення/загибель внаслідок бойових дій, зникнення безвісти в зонах бойових дій (крім військовослужбовців);
4.  Встановлення факту народження/смерті на тимчасово окупованих територіях;
5.  Пенсійні питання (відновлення виплати пенсії, повернення заборгованості, умови призначення);
та інших юридичних питань.

Попередня реєстрація та додаткова інформація про час та місце зустрічі за телефоном: 0-800-300-101.